Головні убори

Головні убори

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Головні убори - це одна з найважливіших деталей робочого одягу для співробітників, які зайняті як на вулиці, так і в приміщеннях. Це робочі будівництв, персонал логістичних компаній, працівники складів, заправок, автосервісів. Всім їм просто необхідно берегти голову від холоду в зимову пору року і від теплового удару влітку і головні убори вирішують всі ці завдання.

Придивіться до нашого асортименту: в'язані шапки, кепки, блейзери, фески, спецвзуття, берци, зимовий спецодяг та пошиття корпоративного одягу на замовлення. Все це ви знайдете у нас. Купити головні убори зовсім недорого, але вкрай важливо. Від цього залежить здоров'я і працездатність Ваших співробітників.

Влітку Ви можете укомплектувати уніформу наступними головними уборами:

Кепки не тільки захищають голову від теплового удару. Завдяки козирку кепки і блейзери захищають очі від яскравого сонячного світла і пилу. А якщо йде дощ і дме вітер кепки, шапки і блейзери допоможуть захиститися від вологи, хоч і на короткий час.

Для зими ж більше підійдуть:

В'язані шапки надійно захистять голову від холоду, а утеплені кепки і блейзери забезпечені спеціальними вушками, що захищають вуха від обмороження. Всі ці головні убори допоможуть зберегти працездатність персоналу навіть в найсерйозніші морози. І, звичайно, не забудьте замовити робочі рукавички і рукавиці - укомплектуйте ваш персонал найнеобхіднішим!

Подбайте про свій персонал і забезпечте йому комфортні умови для праці. Придбайте головні убори в «Компанії Ковчег» за прийнятними цінами. Приходьте ми Вас здивуємо і цінами, і асортиментом.


Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки