Гумові чоботи ПВХ

Гумові чоботи ПВХ

Компанія Ковчег пропонує своїм клієнтам надійні жіночі та чоловічі гумові ПВХ чоботи від виробника за доступними цінами!

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Спецвзуття від компанії Ковчег в Києві

Гумові чоботи ПВХ від Компанії Ковчег

Гумові робочі чоботи - взуття, яке незамінне для тривалої роботи на вулиці в умовах негоди. Вони здатні забезпечити надійний захист від вологи, бруду, а також ряду шкідливих факторів. Коли ми хочемо купити гумові чоботи в Києві, то бачимо, що практично вся подібна продукція виконана з ПВХ. Полівінілхлорид має ряд істотних переваг, завдяки яким у виробництві взуття він практично повністю замінив гуму.

Компанія Ковчег пропонує чоловічі та жіночі болотні чоботи ПВХ, ціна, дизайн і якість яких вас неодмінно порадують.

Гумові чоботи ПВХ виготовляються литним способом, що дозволяє мінімізувати ризик протікання. Якщо взуття ваших працівників контактує з такими речовинами як бензин, масло, луг, кислоти, для них варто купити гумові чоботи.

Чоловічі гумові болотні чоботи ПВХ є незамінними для всіх любителів риболовлі та інших видів активного відпочинку на природі. Купити чоботи ПВХ чоловічі - це значить надійно захистити ноги від вологи, бруду і різних пошкоджень.

На складі Компанії Ковчег в Києві представлені не тільки чоловічі гумові робочі чоботи, а й жіночі чоботи ПВХ оптом і в роздріб за доступними цінами. Також ви можете замовити зручні туфлі для робітників, в яких ваші працівники будуть менше втомлюватися.

Гумові чоботи ПВХ в Києві і Україні

Шукаєте надійні гумові чоботи ПВХ в Києві? У нас ви завжди зможете купити гумові чоботи виробництва України, ціна і якість яких вас приємно здивує. Вся продукція сертифікована і доставляється по всій території України.

Теги: [ резинові чоботи, купити гумові чоботи, чоботи гумові ціна, зимові гумові чоботи, гумові чоботи чоловічі купити, чоботи пвх, гумові чоботи купити україна, чоловічі гумові чоботи купити, резинові чоботи купити онлайн, резинові чоботи ціна, чоловічі резинові чоботи, резинові чоботи купити в києві ]

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки