Камуфляжний одяг

Камуфляжний одяг. Форма камуфляж

Якісна камуфляжна форма від виробника на найвигідніших умовах. Обирайте з каталогу на сайті або робіть індивідуальне замовлення. Ви можете купити камуфляжний одяг з наявності, і ваше замовлення буде готове вже через 1-2 дні!

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Потреба камуфльованого одягу виникає тоді, коли для певного виду діяльності або успішного виконання певних завдань потрібно залишатися максимально непомітним для оточуючих. Одяг з маскувальними властивостями затребуваний серед мисливців та рибалок, а також необхідний співробітникам військових та охоронних організацій, а також представникам деяких інших професій.

Камуфляжний одяг завжди підбирається для конкретних умов експлуатації – малюнки та забарвлення можуть суттєво відрізнятися. Якщо вам складно визначитися, який камуфляж одяг купити найкраще у вашому конкретному випадку, менеджери Компанії Ковчег проконсультують і допоможуть вибрати оптимальну модель для ваших умов експлуатації.

На які критерії варто звернути увагу при виборі камуфляжної форми?

У Компанії Ковчег представлений якісний сертифікований камуфльований одяг оптом та в роздріб. В асортименті зимова та літня камуфляжна форма, куртки, костюми, напівкомбінезони – ви завжди зможете обрати потрібний товар.

Якщо продукція представлена ​​в каталозі, вам не підходить, ви можете оформити індивідуальне замовлення, і ми врахуємо всі вимоги.

У Компанії Ковчег ви можете не тільки камуфляжну форму купити, але й придбати якісне спецвзуття – наприклад, шкіряні берці.

При виробництві ми враховуємо всі потреби наших клієнтів: весь одяг сертифікований, відповідає високим європейським стандартам якості, ми використовуємо виключно якісну фурнітуру, завдяки чому така форма служить довго, зберігаючи при цьому первинний зовнішній вигляд. Сучасні фасони, зручний крій, функціональність – незмінна відмінність будь-якої моделі камуфляжного одягу.

У Києві клієнти можуть відвідати виставковий офіс, подивитись зразки тканин, варіанти моделей камуфляжного одягу. Купити продукцію Компанії Ковчег можна, замовивши доставку в будь-яку точку України, достатньо лише зв'язатися з нашими менеджерами за телефоном або залишити заявку на сайті.

Оскільки Компанія Ковчег є виробником камуфляжної форми, ви можете бути впевненими, що отримаєте найкращі ціни, без накруток посередників.

Ми контролюємо якість камуфльованої форми на кожному етапі, починаючи від вибору тканин для пошиття та закривання, закінчуючи доставкою клієнту, та гарантуємо дотримання умов договору та відсутність шлюбу.
Теги: [ камуфляжна форма | камуфляжний одяг купити | камуфляжна форма купити | камуфльований одяг | камуфляж від виробника купити камуфляжний костюм | камуфляж ціна | форма камуфляжу | купити камуфляж | купити камуфляжний одяг в Україні | камуфляж купити київ | камуфляжні костюми камуфляжний костюм]
Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки