Непромокаючий спецодяг

Непромокаючий спецодяг

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Непромокаючий спецодяг Компанії Ковчег: комфорт і безпека при будь-якій погоді!

Непромокаюча прогумована тканина забезпечує надійний захист від дощу і вітру, а також від бруду і пилу. У той же час для захисту від холоду і снігу краще буде замовити спеціальний одяг для зимового періоду.

Непромокаючий одяг може бути представлено різними модифікаціями, моделями. Одяг для риболовлі, костюм для полювання, плащ накидка або плащ дощовик - весь цей одяг за своїми властивостями повинен бути непромокаючим, так як це чи не основне його завдання. Таким чином, серед товарів Компанії Ковчег ви можете вибрати непромокаючі комбінезони, напівкомбінезони, костюми, куртки, штани і плащі.

Купити непромокальний плащ-накидку - також відмінне рішення для людей, які віддають перевагу відпочинку на природі. Погодьтеся, непромокаючий одяг для риболовлі, або костюм для полювання будуть просто незамінними: ви зможете насолоджуватися відпочинком незалежно від погоди.

Для працівників, яким доводиться працювати на вулиці, варто обов'язково купити непромокаючий костюм, що дозволить зберегти здоров'я і високі показники продуктивності. Також компанія Ковчег пропонує уніформу для покоївок і прибиральниць.


Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки