Одяг для кухарів

Спецодяг для кухарів від виробника

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

В успіху закладу громадського харчування не буває дрібниць. Тут важлива кожна деталь і особливо зовнішній вигляд персоналу. Дивлячись на офіціантів, менеджерів і кухарів гості формують для себе образ закладу, судять про його рівень і атмосферу. Кухар є головною дійовою особою будь-якого ресторану або кафе, незалежно від того закрита або відкрита кухня в закладі.

Тільки уявіть собі, задоволений гість хоче подякувати кухаря за прекрасно приготовану страву. І тут в зал виходить кухар в спортивних штанях і футболці. Погодьтеся, враження буде сильно зіпсовано для всіх гостей в залі.

Якщо ж кухня в ресторані відкрита, і відвідувачі можуть спостерігати за процесом приготування їжі, то форма кухаря тим більше завжди повинна виглядати бездоганно.

Спецодяг для кухарів повинен відповідати наступним критеріям:

"Компанія Ковчег" виробляє одяг для кухарів, який відповідає всім цим вимогам!

Що ми можемо вам запропонувати:
  • придбати готові комплекти або окремі одиниці одягу
  • замовити пошиття кухарського спецодягу, який буде відповідати всім вашим побажанням.

Спецодяг для кухаря може включати в себе наступні предмети:

"Компанія Ковчег" може виконати для вас пошиття будь-яких додаткових предметів одягу для кухарів та іншого одягу для обслуговуючого персоналу. Також ми можемо нанести на одяг ваш логотип або іншу символіку. Так кухарський спецодяг сприятиме впізнаванню і запам'ятовуванню вашого закладу і дозволить вам вигідно відрізнятися від конкурентів.

Чому вам вигідна співпраця з нами:

Ми працюємо, щоб ви могли отримати спецодяг європейського стандарту за українськими цінами!

Пам'ятайте! Коли правильно обрано спецодяг, кухар виглядає акуратно, презентабельно, як і личить співробітнику успішного ресторану чи кафе! Форма співробітників закладу громадського харчування також є свідченням дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Ми завжди допоможемо вам підібрати оптимальний варіант моделей одягу для вашого персоналу, проконсультуємо вас і відповімо на всі питання. Разом ми знайдемо ідеальне рішення для вашого бізнесу!

 

Телефонуйте або
залишайте заявки