Перчатки-Рукавиці

Робочі перчатки і рукавиці

Компанія Ковчег пропонує клієнтам якісні робочі рукавиці та рукавички від виробника за доступними цінами.

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Робочі перчатки і рукавиці з ПВХ від виробника в Києві і Україні

Компанія Ковчег пропонує робочі рукавички, рукавиці, які стануть надійним захистом для рук ваших працівників!

Ми пропонуємо:

У нас тільки сертифікований і якісний спецодяг, рукавички - не виняток.

Робочі рукавички ХБ і ПВХ - найкращий варіант для захисту ваших рук

Рукавички - вид робочого спецодягу, який є обов'язковим при виконанні певних видів робіт. Так, наприклад, для зварювальних і вогневих робіт краще купити брезентові рукавиці або ж силцеві робочі рукавиці. Ці матеріали дозволяють захистити руки від впливу високих температур, бризок розплавленого металу, контакту з нагрітими поверхнями. Рукавички шкіряні робочі є затребуваним товаром завдяки своїм хорошим експлуатаційним характеристикам, довговічності і надійності. Ці робочі рукавички застосовуються в будівництві і промисловості, при роботі з металом, необробленою деревиною, каменем, іншими грубими поверхнями. Це робочі рукавички, ціна яких виявляється повністю виправданою їх високою якістю.

Величезною популярністю користуються також робочі рукавички хб з ПВХ. Вони можуть бути повністю покриті полівінілхлоридом, а також бувають трикотажні рукавички робочі з ПВХ вкрапленням. Полівінілхлорид зберігає свої захисні властивості в широкому діапазоні температур - від -4 до +60 градусів Цельсія. Робочі рукавички ПВХ застосовуються у всій сферах виробництва. Вони ідеально підходять для захисту від масел, жирів, мастильних матеріалів і т.п.

Робочі рукавички хб з ПВХ вкрапленням використовуються в роботах, де потрібно забезпечити надійний опір ковзанню. Вони застосовуються для монтажних, фасувальних, вантажно-розвантажувальних робіт у багатьох сферах промисловості. Рукавички робочі ХБ володіють м'якістю, яка необхідна для точних робіт, коли ніщо не повинно сковувати рухів рук. Робочі рукавички хб - хороший варіант для одноразового використання.

Рукавички робочі трикотажні прекрасно захистять руки від незначного механічного впливу, забруднення, стирання. Їх рекомендують використовувати в сухих умовах роботи. Широке поширення отримали рукавички робочі ХБ з ПВХ вкрапленням в сільському господарстві, а також у проведенні точних механоскладальних робіт.

Для роботи на вулиці в холодну пору року потрібно неодмінно використовувати рукавички робочі зимові зі спеціальним утепленням.

Купити оптом рукавички і рукавиці робочі за кращими цінами тільки від виробника Компанії Ковчег!

Також в нашій компанії ви можете замовити пошиття камуфляжної форми або, наприклад, толстовок за індивідуальними мірками і фасонами. Висока якість виконання такого одягу ми гарантуємо!

Теги: [ робочі рукавиці хб, рукавиці робочі ціна, рукавиці робочі від виробника, купити робочі рукавиці, рукавиці робочі оптом, робочі рукавиці ціна, купити робочі рукавиці в україні, рукавиці робочі купити київ, купити робочі рукавиці оптом, рукавички робочі ціна, рукавички робочі від виробника, рукавиці робочі купити ]

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки