Робочий одяг

Робочий спецодяг від виробника

В каталозі Компанії Ковчег Ви можете купити робочий одяг для жінок і чоловіків високої якості за доступну ціну!

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Чоловічий та жіночий робочий одяг у Києві та Україні від Компанії Ковчег

Спецодяг для робітників є однією з найважливіших умов якісного виконання ними своїх завдань. Якщо робоча уніформа буде обрана неправильно, може постраждати продуктивність праці, або підприємство втратить велику суму грошей, оскільки потрібно замінити робочі костюми.

Робочий спецодяг від "Компанії Ковчег" має такі якості:

Робочий одяг для жінок та чоловіків від "Компанії Ковчег" має високу якість за прийнятну ціну та представлений у широкому асортименті. Різноманітні кольорові рішення, варіанти для різних сезонів, чоловічі та жіночі моделі – у каталозі Компанії Ковчег ви зможете знайти та купити саме те, що вам потрібно, а якщо Ви нічого відповідного не знайшли то можете замовити індивідуальне пошиття робочої форми! Каталог спецодягу в Києві від Компанії Ковчег – найкращий вибір!

Так великою популярністю користуються робочі комбінезони. Вони відрізняються високою практичністю та функціональністю. Підкладка в комбінезонах для роботи зроблена з тканини, яка не пропускає холоду. Утеплені комбінезони робітники є чудовим рішенням для комфортної роботи на вулиці в холодну пору року.

Кожен робочий костюм складається, як правило, із штанів та куртки. Робоча уніформа, спецодяг для роботи виготовляються з тканини Грета, яка відрізняється гарною зносостійкістю, легкістю видалення забруднень, добре зберігає тепло і дозволяє шкірі «дихати». Робочі костюми від "Компанії Ковчег" виготовляються в Україні та мають високу якість за доступну ціну, одяг надовго зберігає свій первісний зовнішній вигляд. Штани та куртки робітники також виготовляються і в утепленому варіанті. Додатково ми пропонуємо сорочки та толстовки, костюми для охоронців та багато інших варіантів робочого одягу для жінок та чоловіків, які можуть стати в нагоді в найрізноманітніших умовах.

Для роботи в умовах негоди необхідний водонепроникний робочий спецодяг, купити який ви також можете у "Компанії Ковчег". Такий одяг для робітників представлений плащами та костюмами з ПВХ, який зможе надійно захистити від дощу, вітру, пилу та бруду. Зауважте, що робочий костюм є не всією складовою робочої уніформи. До неї може входити захист голови та очей, робочі рукавички та взуття.

Якщо вам потрібний робочий одяг, купити його ви можете з наявності або на замовлення.

Потрібен вам робочий одяг не представлений у нашому каталозі? "Компанія Ковчег" виконує індивідуальне пошиття робочого одягу або уніформи будь-якої складності. Робоча форма на замовлення завжди точно відповідатиме всім вашим вимогам і корпоративному стилю вашої компанії.


Потрібен якісний та доступний робочий одяг у Києві? Зв'яжіться з менеджерами компанії Ковчег і ми запропонуємо найкраще рішення для вашого бізнесу!
Актуальний каталог з цінами робочого одягу, костюмів надсилаємо на запит в електронному вигляді.

Теги: [ робочий одяг для жінок | робочий спецодяг купити | робочий одяг Київ | купити робочий одяг | робочий одяг ціна | робочий одяг купити в Україні | спецодяг для робітників | робочий спецодяг купити | робоча форма на замовлення робоча уніформа ]

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки