Пошиття спецодягу на замовлення

Пошиття спецодягу на замовлення

Вибирайте виготовлення корпоративного одягу на оптимальних умовах! Без націнок - адже ви працюєте з виробником безпосередньо. Комфортно і швидко - є можливість купити спецодяг з наявності зі складу або скористатися послугами з пошиття спецодягу за індивідуальним запитом. Без обмежень вибору - будь-які фасони, тканини, фурнітура, функціональне наповнення, кольори.

Пошиття корпоративного одягу на замовлення - можливість відрізнятися від конкурентів, підвищувати лояльність співробітників, забезпечувати умови для їх продуктивної праці!

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Пошиття спецодягу на замовлення дозволить вам

Забезпечити захист здоров'я співробітників
Підтримати позитивний імідж підприємства
Дотримати вимоги техніки безпеки
Виділитися на ринку і підвищити конкурентність
Производство и пошив корпоративной спецодежы киев

Хочете, щоб зовнішній вигляд ваших співробітників викликав довіру клієнтів і свідчив про професіоналізм?

Хочете створити комфортні умови праці і підвищити продуктивність?

Тоді Компанія Ковчег готова виконати пошиття спецодягу на замовлення і гарантувати вам 100% якість!

Можливості наших клієнтів
завдяки співпраці
з Компанією Ковчег

За час роботи нашої компанії при пошитті спецодягу для наших замовників ми використали:

понад
350 000
метрів тканини

понад
55 000
метрів ниток

понад
110 000
застібок-блискавок

понад
мільйона
гудзиків

продано понад
25 000
пар взуття

Наші ресурси дозволяють нам братися за пошиття спецодягу на замовлення незалежно від складності завдання. У великій команді Компанії Ковчег досвідчені майстри пошиття, професійні закрійники і висококваліфіковані технологи, завдяки яким ми виготовляємо спецодяг європейського рівня для самих різних галузей.

Компанія Ковчег - не посередник, а виробник, а це значить, що ми пропонуємо виключно вигідні умови на пошиття спецодягу в Києві. Ціни від виробника, без націнки посередників дозволяють нашим клієнтам вибирати якісну продукцію європейського рівня, не переплачуючи.

Ми виконуємо індивідуальний пошив спецодягу в Україні і готові надати своїм клієнтам дійсно вражаючий асортимент. В одному місці ви можете замовити пошиття зимового спецодягу, літню уніформу, спецодяг для абсолютно різних умов експлуатації (на вулиці, в приміщенні).

Особливості виробництва спецодягу Компанії Ковчег - обов'язкове поєднання в продукції якості, функціональності, технологічності, стильного зовнішнього вигляду. Ці умови стосуються абсолютно усього спецодягу, виробництво якого ми виконуємо, починаючи від фартуха офіціанта ресторану, закінчуючи захисним комбінезоном будівельника. Весь спецодяг виробництва Компанії Ковчег сертифікований і відповідає суворим стандартам якості.

Компанія Ковчег займається виробництвом корпоративного одягу для працівників різних галузей, починаючи від громадського харчування, медичних установ і торгових підприємств, закінчуючи будівельними організаціями і виробничими компаніями. Ми ретельно вивчаємо умови праці співробітників компанії, для якої виконуємо пошиття уніформи на замовлення, щоб забезпечити 100% відповідність вимогам.

Оперативність пошиття спецодягу в Києві - ще один пріоритет Компанії Ковчег. Виробничі потужності, великий штат професійних фахівців уможливлює виготовлення спецодягу в стислі терміни. Ми стежимо, щоб кожне замовлення на пошиття спецодягу виконувалось точно в строк або раніше - в суворій відповідності з умовами договору.

Крім пошиття спецодягу в Києві Компанія Ковчег виконує також брендування корпоративного одягу, зокрема нанесення логотипів та іншої символіки різними сучасними методами: термоперенос, комп'ютерна вишивка, шовкографія.

Корпоративний одяг, пошиття якого виконано в Компанії Ковчег, завжди відрізняється прекрасним поєднанням зносостійкості, функціональності, практичності і привабливого стильного сучасного зовнішнього вигляду - а це здійснює позитивний вплив і на співробітників, і на клієнтів вашої компанії.

Ми - компанія-виробник корпоративного спецодягу, яка прагне зробити доступною українську продукцію європейської якості!

Виробничі компанії

Транспорт і туризм

Охоронні підприємства

Медичні заклади

Автосалони і майстерні

Готелі та ресторани

Де замовити пошиття корпоративного одягу в Києві?

Компанія Ковчег з 2008 року виконує виробництво уніформи та пошиття спецодягу в Києві і в Україні. Зробити замовлення, отримати консультацію, узгодити деталі можна з будь-якого куточка України по телефону. Доставка також виконується по всій Україні.

Якщо ж ви хочете замовити пошиття уніформи в Києві, ви можете відвідати наш київський шоурум, подивитися варіанти тканин, готові комплекти спецодягу, особисто оцінити якість пошиття.

Скільки часу займає пошиття робочого одягу на замовлення?

Тривалість виконання замовлення пошиття спецодягу залежить від обсягу та складності робіт. Завдяки виробничим потужностям, великому штату фахівців і 14-річному досвіду Компанія Ковчег гарантує виготовлення робочого одягу в мінімальні терміни.

Якщо вам терміново потрібен спецодяг або уніформа для персоналу, ви можете вибрати моделі з наявності на складі, і ми доставимо ваше замовлення буквально через 1-2 дні.

Як зробити замовлення на пошиття спецодягу в Україні?

Ви можете зателефонувати в Компанію Ковчег по телефону, наші менеджери проконсультують, підберуть варіанти, розкажуть про умови, порахують вартість пошиття одягу. Після узгодження деталей складається договір, клієнт вносить передоплату, і ми приступаємо до виробництва робочого одягу за індивідуальним замовленням.

У Києві клієнти можуть відвідати офіс-шоурум і на місці зробити замовлення на пошиття форми для персоналу або спецодягу. Також там можна подивитися особисто всі варіанти тканин, фурнітури, побачити готову продукцію, отримати консультацію, обговорити будь-які нюанси.

Скільки коштує пошиття корпоративного одягу на замовлення?

На пошиття спецодягу ціна формується з урахуванням індивідуальних факторів: моделей, обраних тканин і фурнітури, кількості, методу нанесення логотипу та інших. Ви можете дізнатися ціни на пошиття спецодягу у менеджера по телефону після узгодження основних вимог до замовлення, також ви можете відвідати наш шоурум в Києві, на місці обговорити всі деталі, дізнатися вартість, подивитися готову продукцію, варіанти тканин.

Ціни на спецодяг з наявності (стандартний модельний ряд) можна подивитися на сайті.

Що обрати готовий спецодяг або пошиття спецодягу на замовлення?

Це залежить від ваших вимог. Якщо вам потрібна уніформа, виконана в корпоративних кольорах, у вас є специфічні вимоги до моделей і фасону, тоді варто вибрати пошиття уніформи за індивідуальним замовленням. Якщо вашим вимогам відповідають моделі з каталогу готової продукції, тоді немає сенсу витрачати час на індивідуальне виробництво спецодягу, продукція з наявності на складі буде доставлена ​​вам буквально через 1-2 дні.

Чи можна подивитися готовий спецодяг, перш ніж замовляти?

Так, у Компанії Ковчег є виставковий офіс в Києві, де ви можете подивитися готові моделі спецодягу, особисто вибрати матеріали, з яких буде виконуватися пошиття робочого спецодягу, задати будь-які питання, що стосуються виготовлення корпоративного одягу, на власні очі оцінити якість продукції. В офісі ви також можете оформити замовлення на пошиття одягу для персоналу, отримати консультацію, обговорити з менеджером деталі, укласти договір.

Які види спецодягу можна пошити на замовлення в Компанії Ковчег?

В Компанії Ковчег ви можете замовити індивідуальний пошив корпоративної форми для підприємств будь-якої сфери діяльності з можливістю нанесення логотипу та іншої бренд-символіки. Ми виконуємо пошиття уніформи на замовлення для медичних, фармацевтичних підприємств, торгових організацій, ХоРеКа. Компанія Ковчег займається виготовленням спецодягу для охоронних, виробничих, будівельних компаній. Наші виробничі потужності, досвід і штат фахівців дозволяють оперативно реалізувати замовлення будь-якого обсягу і практично будь-якої складності.

Чи можливий пошив зимового спецодягу на замовлення?

Так, Компанія Ковчег надає послуги з пошиття спецодягу для всіх сезонів і самих різних галузей. Ми займаємося виробництвом корпоративного одягу, спецодягу для роботи всередині приміщень і на вулиці. Ви можете замовити зимові жіночі і чоловічі моделі робочого одягу: куртки, жилети, напівкомбінезони, штани. Ми виконуємо пошиття робочого одягу відповідно до вимог ДСТУ, за європейськими стандартами з використанням сучасних технологічних матеріалів.

З кожним роком Компанія Ковчег доводить, що пошиття спецодягу в Україні - це висока якість, сучасні тканини і фасони, доступні ціни та вигідні умови співпраці!

Теги: [ пошиття спецодягу київ | пошиття корпоративного одягу київ | пошиття уніформи київ | пошиття спецодягу на замовлення | замовлення на пошиття спецодягу | замовлення пошиття спецодягу | пошиття робочого одягу | пошиття робочого одягу на замовлення | пошиття форми на замовлення | пошиття спец одягу ]

Телефонуйте або
залишайте заявки