Робочі чоботи

Робочі черевики

Компанія Ковчег пропонує своїм клієнтам жіночі та чоловічі черевики від виробника за доступними цінами!

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Спецвзуття від компанії Ковчег в Києві

Для повноцінного та продуктивного виконання своїх щоденних завдань працівникам потрібно забезпечити необхідний рівень безпеки та комфорту. Тому питання, де купити робочі черевики, ціна яких не перевищує якість, залишається актуальною для багатьох підприємців в Україні.

У Компанії Ковчег всі робочі черевики виконані з матеріалів виключно високої якості, які чудово зарекомендували себе в носінні.

У нас можна купити чоловічі робочі черевики за доступними цінами, які зможуть задовольнити різні потреби. Всі моделі з натуральної шкіри, оскільки черевики робочі шкіряні відрізняються такими якостями, як довговічність, зносостійкість, а також забезпечують ногам оптимальний мікроклімат.

Чоботи чоловічі робітники з металевим носком стануть відмінним вибором для працівників, у яких високий ризик отримати травму пальців. Так, наприклад, вантажникам чи будівельникам черевики робітники з металопідноском допоможуть уберегти ногу у разі падіння на неї важкого предмета.

У холодну пору року як ніколи припадуть до речі черевики робітники утеплені. Зимові робочі черевики утеплюються всередині штучним хутром, завдяки чому робітник може тривалий час перебувати на вулиці при мінусових температурах, не ризикуючи своїм здоров'ям.

Усі черевики робочі, літні та зимові моделі, здатні захистити ногу від пошкоджень та забруднень, а також від негативного впливу шкідливих факторів. Поліуретанова підошва робочих черевиків відрізняється лужно-, бензо- та маслостійкістю.

Вам потрібні надійні робочі зимові та літні черевики за помірними цінами, які при цьому можуть похвалитися сучасним стильним дизайном? Компанія Ковчег пропонує купити черевики робітники, і навіть валянки для робітників, ціна яких є найдоступнішою серед конкурентів.

Виробляються наші робочі черевики в Україні, проте якість на європейському рівні!


Теги: [ робочі черевики | робочі черевики купити | черевики робочі утеплені | черевики зимові | черевики чоловічі робітники | черевики робочі ціна | черевики робочі шкіряні | черевики робочі літні черевики для роботи купити | черевики зимові робочі чоловічі купити | черевики робочі літні купити | робочі черевики купити київ ]

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки