Літній спецодяг

Літній спецодяг

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Літній робочий спецодяг у Києві

Чоловічий та жіночий літній спецодяг на сайті спецодягу Компанії Ковчег – найкраще рішення для безпеки та зручності ваших працівників! Співробітники різних сфер починають активно працювати саме влітку, тому варто подумати про покупку літнього спецодягу заздалегідь. Тим більше, якщо потурбуватися про це до настання сезону, вартість літнього легкого спецодягу буде нижчою, ніж у його розпал.

Компанія Ковчег пропонує купити літній спецодяг, ціни та перелік якого можете знайти в каталозі. Або ж зробити замовлення на індивідуальне пошиття. Багато моделей представлені на складі, вибравши які вам не доведеться чекати!

Також ми пропонуємо непромокальні комбінезони для тих, хто змушений перебувати або працювати в умовах підвищеної вологості. Компанія Ковчег пропонує спеціальний одяг зі складу та на замовлення. Замовляючи літній спецодяг недорого у нас, ви застраховані від сезонного коливання цін.

Спецодяг літній чоловічий та жіночий від виробника, гарантоване дотримання термінів, виконання замовлень будь-якої складності, доступні ціни – ось, що ми пропонуємо нашим клієнтам!


Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки