Євроспецодяг

Євроспецодяг

Євроспецодяг від підприємства "Компанія Ковчег" - це одяг, який відповідає європейським стандартам якості і може похвалитися відмінним зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Шукайте найкращі умови, щоб купити берці у Києві чи іншому місті України? Компанія Ковчег вже 12 років піклується про безпеку та комфорт співробітників компаній різних галузей за допомогою високоякісного спецодягу та спецвзуття.


Потреба купити берці виникає тоді, коли потрібне практичне, високоміцне, надійне взуття, яке зберігає свої первісні характеристики протягом тривалого часу при активній експлуатації. Літні та зимові берці є високі черевики на шнурках, як правило, виготовлені з натуральної шкіри з використанням інших матеріалів для різних функціональних елементів взуття.

Берці є частиною статутної форми військових, підрозділів спеціального призначення, охоронних структур. Однак берці затребувані не лише у військовій галузі, а й у цивільній та туристичній. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам, якими відрізняються берці, купити таке взуття хочуть компанії з різних сфер як робоче взуття для своїх співробітників.

Вибираючи, де берці зимові купити в Києві, звертайте увагу на такі критерії:

Берці зимові виготовляються зі шкіри, спеціальне покриття забезпечує додатковий захист від зовнішнього впливу. Антиковзна підошва виконана з двокомпонентного поліуретану з удароміцним каблуком, це дозволяє забезпечити необхідне зчеплення зі слизькою поверхнею і вберегти ноги від промерзання. Така підошва стійка до впливу бензину, олії та різних органічних розчинників.

Щоб забезпечити ногам комфорт, черевики утеплюються штучним хутром не лише по устілці, а й по всьому виробу. Також важливим елементом захисту є металева підноска, яку оберігає ногу від травм при ударах і здавлюванні.

У Компанії Ковчег ви можете купити зимові берці в Києві та бути впевненими у високій якості спецвзуття.

Євроспецодяг від підприємства "Компанія Ковчег" – це одяг, який відповідає європейським стандартам якості та може похвалитися відмінним зовнішнім виглядом та експлуатаційними характеристиками.

Євроспецодяг у Києві від виробника Компанія Ковчег завжди порадує вас доступними цінами, широким асортиментом та незмінно високою якістю. Ви можете купити будь-які моделі як з нашого каталогу на сайті спецодягу, так і оформити замовлення на індивідуальне пошиття або нанесення вашого логотипу на форму.

Також у нашій компанії ви можете замовити спецодяг для працівників супермаркету. Ми гарантуємо, що така форма буде відповідати всім європейським стандартам, а її якість відповідатиме ціні.

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки