Захист дихання

ЗІЗ органів дихання: респіратори

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Засоби індивідуального захисту дихання - спеціальні пристрої, які застосовуються для захисту органів дихання від небезпечних для здоров'я чинників. До таких засобів відносяться респіратори і протигази. Виділяють фільтруючі респіратори і засоби захисту органів дихання (людина вдихає очищене повітря), і ізолюючі засоби захисту органів дихання (джерело повітря зовнішнє або автономне).

Надійні засоби індивідуального захисту органів дихання купити за вигідними цінами ви зможете в Компанії Ковчег!

Респіратори відносяться до засобів індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД). Респіратори покликані захистити органи дихання людини від різних чинників ризику (пилу, газів, парів і т.п.) і забезпечити його придатним для дихання повітрям.

Працівникам багатьох галузей просто не обійтися без надійних засобів індивідуального захисту органів дихання. Існує багато різних видів респіраторів, які відрізняються в залежності від сфери застосування, призначення, пристрою, типу механізму захисту і т.д.

Рішення, які респіратори купити в кожному конкретному випадку, потрібно приймати з урахуванням умов, в яких він буде використовуватися.

Так, наприклад, купити респіратор «Лепесток» варто в разі, якщо вам потрібен захист від пилу або аерозолів, а ось проти газів і парів такий респіратор буде неефективний. Дана маска респіратор також використовується в медичний цілях для захисту від шкідливих мікроорганізмів.

Росток - 2П і Росток 2ПК (що має клапан видиху) - респіратор, купити який варто для захисту від дрібнодисперсних твердих і рідких аерозолів (пил, дим, туман).
Незалежно від сфери призначення важливо якісний і надійний респіратор купити - адже він стане головною запорукою збереження здоров'я при роботі з небезпечними для органів дихання речовинами.

Потрібні респіратори в Києві? Компанія Ковчег пропонує купити респіратори за доступними цінами оптом і в роздріб.

Респіратор купити в Києві в Компанії Ковчег ви зможете, обравши товар з наявності або ж під замовлення. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.
Якщо вас зацікавив респіратор, ціна якого не вказана на сайті, ви завжди зможете дізнатися її у наших менеджерів. Вони також дадуть відповідь на всі ваші питання щодо продукції, вибору і умов придбання.

Компанія Ковчег пропонує тільки сертифіковані надійні респіратори, ціна і якість яких вас неодмінно приємно здивують!

Також в нашій компанії ви можете замовити спеціальне взуття, сорочки і футболки для працівників, літній спецодяг, який буде відповідати всім вимогам якості та надійно служити протягом тривалого терміну. А якщо ви замовите ще й нанесення логотипу на робочий одяг, то вашу фірму безумовно помітять!

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки