ЗІЗ

Засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту використовуються працівниками, коли необхідно запобігти або зменшити вплив небезпечних виробничих факторів на організм, а також забезпечити захист від забруднень. Наприклад, у нас ви можете замовити засоби для захисту рук - рукавиці та рукавички.

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

У вас є 4 важливі причини купити ЗІЗ на підприємстві "Компанія Ковчег"

1

Високі стандарти

Продукція відповідає найвищим стандартам якості і ніколи не підведе вас в роботі.

2

Власний склад

У нас завжди є велика кількість ЗІЗ в наявності на складі - так, що вам не доведеться чекати поставок. Деякі моделі ми при необхідності доставимо під замовлення в найкоротші терміни.

3

Професійний колектив

Наші консультанти детально розкажуть про кожен продукт, дадуть професійні рекомендації, щоб ви не зробили помилок при виборі.

4

Великий вибір

Ми пропонуємо широкий вибір ЗІЗ рук і органів дихання, щоб ви змогли вибрати потрібні засоби захисту з урахуванням специфіки умов праці саме на вашому підприємстві.

На виробництві на працівника можуть впливати різні небезпечні для його здоров'я фактори: іскри, пил, гази, пари, токсичні речовини і багато інших.

Безпеку дозволяють забезпечувати надійні засоби індивідуального захисту рук, органів дихання, очей, органів слуху, ніг, обличчя, комплексні та інші. Підприємство "Компанія Ковчег" пропонує якісні ЗІЗ, які відповідають всім вимогам.

За 11 років роботи ми відпрацювали всі найдрібніші деталі при виробництві спецодягу, спецвзуття, спорядження і ЗІЗ, і тепер можемо з упевненістю стверджувати, що наші клієнти можуть вибрати з нашого каталогу спецодягу продукцію найвищої якості.

Ви самі зможете в цьому переконатися, ознайомившись з товарами в нашому виставковому офісі. Телефонуйте і купуйте надійні ЗІЗ за вигідною ціною!

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки