Зимове взуття

Зимове спецвзуття

Компанія Ковчег пропонує своїм клієнтам утеплене жіноче і чоловіче спецвзуття від виробника за доступними цінами!

Стандартизація
по ISO 9001:2008

Продукція
сертифікована

Ми -
підприємство року

Купуй
українське

Завантажте прайс всієї продукції підприємства «Компанія Ковчег»

Створіть свій каталог продукції

1
Додайте товар в список

2
Завантажте каталог в pdf-форматі

3
Отримайте pdf-каталог з потрібними вам позиціями

Детальніше про те, як зібрати каталог

Продукція

Спецвзуття від компанії Ковчег в Києві

Зимове робоче взуття від Компанії Ковчег:

якість, надійність та прогресивні технології,
втілені в кращих моделях утепленого спецвзуття для зимового сезону

У наших широтах якісне зимове спецвзуття просто необхідне для збереження здоров'я та працездатності в холодну пору року. Співробітники величезної кількості підприємств проводять свій робочий день повністю або частково на вулиці, тому пошук оптимальних моделей робочого зимового взуття стає актуальним та дуже важливим завданням для багатьох компаній.

Як вибрати спецвзуття зимове, щоб воно чудово захищало ноги від холоду і гарантувало безпеку та комфорт у роботі і неодмінно прослужило жоден рік? Компанія Ковчег пропонує робоче зимове взуття, яке поєднує в собі чудову якість, стильний сучасний дизайн, надійність та довговічність, а також вигідну ціну від виробника!

Кожна модель продумана до дрібниць та створена з урахуванням вимог різних сфер діяльності. Насамперед, все зимове робоче взуття виконується з натуральної шкіри, завдяки чому воно довше зберігає свій первісний вигляд і характеризується чудовою міцністю. Шкіряне утеплене робоче взуття дозволяє ногам дихати, залишатися в теплі, але при цьому не перегріватись і не потіти. Шкіряне спецвзуття, утеплене якісним штучним хутром, надійно захищає ноги від перепадів температури, забезпечуючи стовідсотковий комфорт.

У всіх представлених моделей зимового спецвзуття ливарний метод фіксації підошви, який є найнадійнішим і найпрогресивнішим методом кріплення взуттєвої підошви. Сама підошва виконується з поліуретану, матеріалу, що забезпечує їй максимальну легкість комфорт, стійкість до впливу агресивних середовищ, стійкість до стирання. Підошва морозостійка, ноги в такому взутті не промерзатимуть навіть при тривалому перебуванні на вулиці в зимовий період. Підошва взуття не ковзає по снігу і має масло- та бензостійкі характеристики.

Деякі моделі зимового робочого взуття мають спеціальну антипрокольну пластину та металеву шкарпетку для підвищення ударостійкості та безпеки, що необхідно, наприклад, вантажникам, будівельникам та ін.

Дуже важливо вибрати зимове робоче взуття з урахуванням усіх особливостей умов експлуатації. У цьому вам завжди можуть наші менеджери-консультанти. Вони порекомендують оптимальну модель утепленого спецвзуття, яке зможе стати справді ефективним захистом для ніг працівників у зимовий період.

Теги: [ спецвзуття зимове, утеплене робоче взуття, спецвзуття утеплене, робоче взуття зимове ]

Понад
20 000

виробів
готової продукції
на складі

Замовте індивідуальне рішення

Телефонуйте або
залишайте заявки